Esiet sveicināti viesnīcā «Brīze» – 7 vēju pilsētā!

Brīze ir ne tikai viegla vēja brāzma, kas no jūras apvējo Liepāju, bet arī patīkami mājīga viesnīca, kur katrs viesis jūtas kā mājās. Nelielais viesnīcas formāts ļauj uzmanīgi uzklausīt un realizēt katra viesa vēlmes.

Ēka tika celta 1970. gadā, kā rūpniecības kopmītne jaunajām ģimenēm, savukārt, kā viesnīca atklāta 2003.gada pēc rekonstrukcijas.

Viesnīcas «Brīze» ēkā atrodas 20 mājīgi ekonomiskā un 5 mini lukss klases numuri, kuros vienlaicīgi varam uzņemt un izmitināt līdz 58 viesiem. Grupām, kas ceļo lielā skaitā, mēs piedāvājam 2, 3 – vietīgus numurus. Visi numuri ir nesmēķētāju.

Viesu atpūtai tiek piedāvāta plaša TV halle, kur iespējama raidījumu un filmu skatīšanās; virtuves telpa, kur viegli un bez īpašas piepūles var pagatavot sev iecienītus ēdienus. Auto ceļotājiem blakus viesnīcai ir bezmaksas auto stāvvieta.

Mūsu kafejnīcā «Brīze», kas atrodas viesnīcas ēkā, jūs vienmēr gaida silta atmosfēra, daudzveidīga ēdienu izvēle un pieklājīga apkalpošana. Tāpat pie mums viesnicas ēkā var izmantot friziera un veļas mazgātuves pakalpojumus.

Neuztraucieties, ja ceļojat kopā ar savu mājdzīvnieku . Izvēloties mūsu viesnīcu, mēs ar prieku izmitināsim arī Jūsu četrkājaino draugu.

Viesnīca “Brīze” – ir laba izvēle ekonomiskai atpūtai gan tūristiem, gan ģimenēm, gan grupām, gan lielu draugu lokām!

Līdz viesnīcai no pilsētas centra var nokļūt 5-7 min. braucienā ar sabiedrisko transportu (10 un 11 maršruta autobusi – izkāpšanas pietura O.Kalpaka iela, vai 22 un 23 numura mikrooatobusu) un tikai 20 min. gājienā no auto un dzelzceļa stacijas (pārejot dzelzceļa tiltam, turpinot ceļu pa Krūmu ielu, līdz tā krustojas ar Siļķu ielu, šīs ielas galā pa labu roku atrodas viesnīca).

Rezervēt numuru var pa tālruni vai aizsūtot pasūtījuma formu no mūsu mājas lapas.

Attālums līdz :
Pilsētas centram – 3 km
Autoostai un dzelzceļa stacijai – 3 km
Lidostai – 10 km
Prāmju terminālam – 300 m
Centrālai pludmalei – 4 km
Vietējai pludmalei – 300 m

Viesnīca «Brīze» – ideāla izvēle visiem taupīga ceļojuma cienītājiem!

Ar cieņu,
viesnīcas «BRĪZE» kolektīvs!